Náš divadelní soubor

V našem souboru je v současné chvíli (sezóna 2018/19) 7 nadšenců, bez kterých by to nešlo. A proč je to tolik baví divadlo, se můžete dozvědět právě od nich.

Martin Kowalik
HEREC

Martin Kowalik

"Divadlo je místo, kde se chci bavit ... ale to půjde jen tehdy, když se při tom budete bavit se mnou."

Pavel Kuča
HEREC

Pavel Kuča

Tomáš  Matlenga
Režisér

Tomáš Matlenga

„Divadlo je pro mě hlavně zábava, výzva a parta fajn lidí, na kterou se mohu spolehnout a díky tomuto spojení vzniká něco báječně neuchopitelného."

David Ovčačík
Herec

David Ovčačík

„Divadlo mě regeneruje a udržuje v mentální kondici."

David Michálek
Herec

David Michálek

„Na divadle miluji to, že se můžu stát někým jiným s pořádně se vyblbnout."

Radek Šimečka ​
Herec

Radek Šimečka ​

„Součástí proskovického divadla Nad Struhou jsem právě proto, že je tam taky Tom, David, Lucka, David, Zdeňka, Verča, Ivan, Tom a David. Všichni supr lidi a je s nimi moooc velká legrace. A největší sranda teprve začne – Leden 2017 začínáme, přijďte všichni!“

Tomáš Palička
Herec

Tomáš Palička

„Tohle divadlo pro mě znamená spoustu nových zážitků se skvělými lidmi. Znamená pro mě setkání, přátelství, zábavu, inspiraci a bezesporu také adrenalin. A hlavně bych chtěl svým účinkováním pobavit co možná nejvíce lidí, kteří se přijdou podívat na naše představení. Chtěl bych, aby všichni lidé v hledišti na tu chvíli, kdy budeme hrát, mysleli jen na radost, smích a pozitivní věci.“

Ivan Lerch
Herec

Ivan Lerch

„Divadlo dělám kvůli lidem...jednak kvůli svým hereckým kolegům a režisérovi, kteří jsou všichni skvělí, takže jakekoliv dění kolem nich je plné energie a optimismu..., ale zejména kvůli divákům, jejichž reakce, ať už v podobě potlesku, poděkování za pobavení a zlepšení nálady, pozdravení i mino divadlo a vyjádření respektu..., je asi nejvíc co si herec může přát, kór amaterský."

Zdeňka Sojková
Vedoucí souboru a herečka

Zdeňka Sojková

„Protože to miluju!! Nemůžu se dočkat každého okamžiku, který strávím na jevišti s touto partou bláznivých herců ,,amatérů" a každá chvilka, kdy se nám podaří pobavit publikum, je nenahraditelná."

Veronika Matějová
Herečka

Veronika Matějová

„Divadlo je pro mě, něco jako nová kapitola v knize, těším se, co přijde."

Lucie Šmídová
Herečka

Lucie Šmídová

„Divadlo mě vždycky bavilo a jsem ráda, že můžu hrát s tak skvělými lidmi. Ráda bych to v budoucnu dotáhla až na hlavní roli."

Markéta Kobolková
Herečka a nápověda

Markéta Kobolková

„Divadelní prostředí zatím poznávám, součástí souboru jsem teprve chviličku. Divadlo je pro mě legrace, skvělá parta lidí, ale také zodpovědnost vůči budoucím divákům. Budu se snažit co nejvíce, abych nezklamala je, kolegy, a ani sebe."

Alena Platošová
Herečka

Alena Platošová